695 271 438 17 717 54 38 biuro@xerolux.pl Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Start naszej nowej strony internetowej

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że w właśnie dziś ruszyła nasza nowa strona internetowa. Główne zmiany to oczywiście nie tylko kosmetyka/wygląd, który został znacznie unowocześniony a zarazem okrojony ze wszelkich zbędnych elementów graficznych. Starą stronę przepisaliśmy na nowy silnik, który w przyszłości znacznie ułatwi nam wprowadzanie ciekawych innowacji związanych z wyszukiwaniem informacji o kserokopiarkach, drukarkach czy też innych urządzeniach drukujących. O wprowadzeniu dodatkowych funkcjonalności oczywiście będziemy sukcesywnie informować tutaj na naszym blogu oraz na naszych serwisach społecznościowych do których subskrypcji oczywiście zapraszamy. Strona dostępna jest także z urządzeń mobilnych.

Prosty konfigurator urządzenia drukującego

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy ultra prosty, bajecznie łatwy w nawigacji oraz – co najważniejsze – ułatwiający wyszukiwanie urządzenia do drukowania, które będzie odpowiadać Państwa potrzebom. Aby z niego skorzystać wystarczy przejść na stronę główną, stronę dowolnego urządzenia, kategorii urządzeń lub bezpośrednio do podstrony konfiguratora urządzenia drukującego. Wystarczy wybrać docelowe miejsce użytkowania sprzętu, następnie jego rodzaj (kserokopiarka kolorowa/monochromatyczna lub drukarka kolorowa/monochromatyczna) i otrzymamy listę urządzeń, która będzie odpowiadać Państwa potrzebom. W przyszłości oczywiście ilość asortymentu oraz funkcji zaawansowanego filtrowania wzrośnie by możliwe było jak najlepsze wyszukanie urządzenia.

Interaktywne systemy multimedialne

Interaktywność odgrywa potężną rolę w obiegu informacji i nie mogliśmy po prostu pozostawić tego tematu ot tak sobie. Do naszej oferty zawitały urządzenia takie jak projektory oraz tablice interaktywne dzięki którym bezproblemowo przedstawicie swoje idee audytorium.

Baza wiedzy

Chociaż producenci kserokopiarek dokładają wszelkich starań by ich urządzenia były jak najprostsze w obsłudze oraz jak najmniej awaryjne tak niestety wciąż pojawiają się losowe przeszkody, których rozwiązanie często jest bardzo proste. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć idee bazy wiedzy urządzeń wielofunkcyjnych do której sukcesywnie będziemy dodawać coraz to nowsze artykuły w których będziemy opisywać rozwiązania najczęstszych problemów jak i ciekawe sztuczki oraz nowinki z zakresu obsługi biurowych urządzeń drukujących (i nie tylko).

Formularz zgłaszania awarii online

Z racji tego, iż staramy się coraz lepiej organizować czas pracy naszych techników stworzyliśmy formularz wezwania serwisu dzięki któremu można w szybki sposób opisać problem oraz nawet wysłać zdjęcie bezpośrednio z naszej strony dotyczące awarii. Link do formularza znajduje się na górze strony po prawej stronie. (ikonka koła zębatego).

Zgłaszanie uwag oraz błędów

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi oraz sugestie. Jako, że nasza strona wciąż jest w fazie beta tak bardzo prosimy o kontakt gdy wychwycą Państwo jakiś błąd lub błędnie podaną informację. Uwagi prosimy kierować na adres eryk[at]xerolux.pl – oczywiście w miejsce [at] prosimy wstawić @.

Jak wspomnieliśmy na początku – to nie koniec zmian. O pozostałych dowiecie się już niebawem.

Pozdrawiamy,

Ekipa Xerolux.pl – kserokopiarki, drukarki, systemy interaktywne.


Opublikowano: 16 stycznia 2016 w Baza Wiedzy, Blog
0 głosów
share Spodobał Ci się ten artykuł? Znasz kogos kogo może zainteresować? Podziel się!

Zainteresują Cie również:

Korzyści z podłączenia urządzenia do sieci LAN "Hej, wydrukujesz mi to?" oraz "Jakbyś miał chwilę to weź puść mi to do drukarki" to o dziwo wciąż dość popularne zwroty w wielu firmach. Najbardziej problematyczne są dla osoby, która takie zapytania musi przyjmować ponieważ to tylko jego komputer ma zainstalowaną drukarkę lub kserokopiarkę. Takie ...
Oryginał czy zamiennik toneru? Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne stało się stosowane wszelakiej maści zamienników w prawie każdej dziedzinie życia - nie tylko w urządzeniach drukujących. Oczywiście taki stan generuje żywe dyskusje pomiędzy zwolennikami obydwóch rozwiązań, jednak wiedza o tym które rozwiązanie tak naprawdę ...
Słownik pojęć urządzeń drukujących Każda branża operuje terminologią, która zrozumiała jest tylko dla pracowników z danego segmentu. Warto jednak zapoznać się z podstawowymi zwrotami oraz skrótami, których używa się do określania funkcji urządzeń wielofunkcyjnych. Pozwala to lepiej zrozumieć różnice pomiędzy urządzeniami dzięki czemu...
Sugestia nowego artykułu Jeśli nurtuje Cię jakieś zagadnienie związane z obsługą urządzenia drukującego i chciałbyś zaczerpnąć nieco więcej wiedzy tak możesz skorzystać z tego formularza kontaktowego dzięki któremu możesz zasugerować nam tytuł następnego artykułu który pojawi się w naszej bazie wiedzy....
thumb_up
plus_one
Xerolux Mielec Google+
play_circle_filled
Xerolux YouTube