695 271 438 17 717 54 38 biuro@xerolux.pl Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Informatyk / Serwisant

miejsce pracy: województwo podkarpackie

Zadania na stanowisku:

  • Naprawa urządzeń drukujących (drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki),
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń drukujących/skanujących u klienta,
  • Wykonywanie przeglądów oraz konserwacji urządzeń drukujących,
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania do zarządzania grupą urządzeń,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość zagadnień IT w obszarze: systemy operacyjne, sieci komputerowe.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w językiem angielskim.
  • Miele widziane doświadczenie na stanowisku serwisanta drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.
  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Dobre warunki zatrudnienia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia.

Aplikacje prosimy przesyłać na maila rekrutacja@xerolux.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Opublikowano: 27 stycznia 2016 w Kariera
0 głosów
share Spodobał Ci się ten artykuł? Znasz kogos kogo może zainteresować? Podziel się!

thumb_up
plus_one
Xerolux Mielec Google+
play_circle_filled
Xerolux YouTube