695 271 438 17 717 54 38 biuro@xerolux.pl Pn-Pt: 8:00 - 16:00

O naszej firmie

Naszą firmę założono w 2011 roku w Kolbuszowej i zajmowała się wyłącznie sprzedażą kserokopiarek. Dzięki efektywnie prowadzonej polityce działania szybko zdobywaliśmy Klientów na rynku lokalnym dzięki czemu w krótkim czasie powiększył się skład firmy o nowych pracowników a także wzrosła liczba oferowanych usług. Trafnie przeprowadzana analiza zapotrzebowania rynku oraz wprowadzenie rozwiązań które rozwiązują problemy związane z obiegiem dokumentów stawiają nas w czołówce firm zajmujących się branżą urządzeń drukujących i systemów interaktywnych.

Nasza misja: dążenie do stałego rozwoju!

Na pewnym etapie uznaliśmy, że aby świadczyć wyższej jakości usługi musimy posiadać więcej miejsca dla naszej działalności w lepszej lokalizacji dlatego też zdecydowaliśmy się przenieść naszą centralę do Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSE) w Mielcu. Czy był to dobry krok? Oczywiście! Dopiero w tym miejscu mogliśmy rozwinąć w pełni nasze skrzydła i rozpoczęliśmy jeszcze dynamiczniejszy rozwój poprzez rozpoczęcie wprowadzania nowych metod zarządzania firmą online, zmianą identyfikacji wizualnej oraz ciągle ulepszając stronę internetową aby zawsze służyć szybką informacją dla osób, które potrzebują naszych rozwiązań.

Czy to nasze ostatnie słowo?

Oczywiście, że nie. Przyszłość przyniesie kolejne unikatowe i nieszablonowe rozwiązania oferowane przez firmę Xerolux i mamy nadzieję, że i Państwa firma będzie czerpać korzyści z naszej wiedzy.


share Spodobał Ci się ten artykuł? Znasz kogos kogo może zainteresować? Podziel się!

thumb_up
plus_one
Xerolux Mielec Google+
play_circle_filled
Xerolux YouTube