695 271 438 17 717 54 38 biuro@xerolux.pl Pn-Pt: 8:00 - 16:00

XEROLUX na każdym etapie realizacji działa sprawnie i terminowo

Firma Xerolux wdrożyła w Naszej Szkole systemy drukujące umożliwiające optymalizację kosztów obsługi urządzeń biurowych, a dzięki jakości dostarczonych sprzętów marki RICOH między innymi takich jak Aficio MP 6500, Aficio MP 5210SR czy Aficio SP C420DN wyposażonych we wszystkie niezbędne do pracy moduły, wydruki cyfrowe stały się szybkie, ekonomiczne i bezawaryjne.

LIST REFERENCYJNY

Niniejszym pragnę poinformować, że Szkołę Podstawową nr 6 w Mielcu łączy wieloletnia, profesjonalnie wykonywana współpraca z firmą XEROLUX Sylwia Chorązka z siedzibą w Mielcu na dostawę i serwis urządzeń drukująco-kopiujących.

Firma XEROLUX wdrożyła w Naszej Szkole systemy drukujące umożliwiające optymalizację kosztów obsługi urządzeń biurowych, a dzięki jakości dostarczonych sprzętów marki RICOHmiędzy innymi takich jak Aficio MP 6500, Aficio MP 5210SR czy Aficio SP C420DN wyposażonych we wszystkie niezbędne do pracy moduły, wydruki cyfrowe stały się szybkie, ekonomiczne i bezawaryjne. Dzięki profesjonalnemu doradztwu pracowników firmy XEROLUX dokonaliśmy optymalnego wyboru urządzeń charakteryzujących się niskimi kosztami eksploatacyjnymi, dobrą jakością wydruków, cichą, stabilną i wydajną pracą.

Ponadto pragnę podkreślić, że serwis firmy XEROLUX na każdym etapie realizacji zleceń, zarówno podczas instalacji urządzeń jak i w przypadku reakcji na bieżące problemy techniczne, działa sprawnie i terminowo.

Mając na uwadze przebieg dotychczasowej współpracy mogę z przyjemnością zarekomendować firmę XEROLUX Sylwia Chorązka z siedzibą w Mielcu jako solidnego, wiarygodnego i profesjonalnego Partnera.

 

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury

z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu

39-300 Mielec, ul. Solskiego 8

tel. 17 774 52 50

e-mail: sp6@miasto.mielec.pl

Mielec, dnia 9 listopada 2015


Opublikowano: 5 grudnia 2015 w Opinie
share Spodobał Ci się ten artykuł? Znasz kogos kogo może zainteresować? Podziel się!

[yuzo_related]
thumb_up
plus_one
Xerolux Mielec Google+
play_circle_filled
Xerolux YouTube